جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
تبریک سال ۱۳۹۵ و عیدی انجمن

سال ۱۳۹۴ شمسی که با سال ٢٠١٥ میلادی مقارن با هفتادمین سالگرد تأسیس سازمان ملل متحد و از سوی دیگر با «پانزدهمین» سال فعالیت انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد همراه شده بود، بیانگر تلاش ها و مجاهدت های بدون وقفه انجمن در مسیر آموزش و پژوهش تخصصی در حوزۀ ملل متحد بود که این نهاد علمی را به موسسه‌ای پیشرو و شناخته شده در این عرصه تبدیل کرده است. بدون شک این موفقیت بدون همراهی و حمایت استادان، پژوهشگران، دانشجویان و تمامی علاقه مندان  به مطالعات ملل متحد که در طول این سال ها در کنار انجمن بودند، میسر نمی گردید.

اینک در آستانه بهار ۱۳۹۵ و نو شدن سال که یادآور تولدی دوباره است، انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد این افتخار را دارد که در راستای بهبود وظایف خود از جمله تعامل شایسته تر با مخاطبین، افزایش کیفیت اطلاع رسانی، سهولت در استفاده از مطالب مندرج در سایت، از پایگاه اینترنتی جدید انجمن رونمایی و به عنوان عیدی ای کوچک آن را به مخاطبین خود تقدیم نماید.

سایت جدید که به دو زبان پارسی و انگلیسی به فعالیت می پردازد، این فرصت را به انجمن می دهد تا علاقمندان به نظام ملل متحد در سراسر جهان را با نگاه ایرانی موجود نسبت به ملل متحد و فعالیت هایی که در این زمینه صورت می گیرد، آشنا سازد و باب همکاری های بین المللی را برای انجمن بگشاید. «ثبت نام برخط (آن لاین) دوره ها و کارگاه های آموزشی» و «پرداخت اینترنتی» نیز از جمله دیگر امکاناتی هستند که در پاسخ به درخواست های مخاطبین انجمن و به منظور راحتی ایشان، در حال طراحی برای این پایگاه اینترنتی می باشند و به زودی فعال خواهند شد.

شایان ذکر است که سایت قدیمی انجمن نیز همچنان تا انتقال ذخیره قبلی به سایت جدید فعال خواهد بود و مطالب به صورت موازی بر روی هر دو سایت درج می شوند. همچنین تا تکمیل شدن سایت جدید، ثبت نام اعضا از طریق سایت قدیم انجمن صورت می پذیرد.

فعالیت سایت جدید انجمن به صورت آزمایشی است و مایه خوشحالی خواهد بود اگر نظرها و پیشنهادهای خود را در خصوص بخش های مختلف سایت جدید با ما در میان بگذارید. لطفاً برای ارسال نظرها و پیشنهادهای خود از طریق رایانامه (ایمیل) دبیرخانه انجمن به آدرس sec@iauns.org اقدام نمایید.

در پایان وظیفه خود می دانیم که از فرزند عزیز انجمن، علیرضا رنجبر، برای همت در راه اندازی این سایت صمیمانه تشکر نماییم.

ضمن سپاس از همراهی همیشگی شما، فرا رسیدن عید نوروز و سال ۱۳۹۵ را حضورتان تبریک عرض می کنیم و از صمیم قلب  به در گاه خداوند دعا می کنیم تا سالی پر از آرامش و موفقیت را پیش رو داشته باشید.

 

یا مقلّب القلوب و الابصار

یا مدبر اللیل و النهار

یا محوّل الحول و الاحوال

حوّل حالنا الی احسن الحال

 

انجمن ایرانی

مطالعات سازمان ملل متحد

آخرین مطالب

آیین نامه کمیته جوانان انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحداطلاعات بیشتر