سه شنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۰

بسمه تعالی

اعضای محترم انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد،

با سلام و احترام،

انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد، نهادی غیرانتفاعی است که با هدف گسترش وارتقای علم از طریق اموزش وپژوهش در زمینه های مربوط به ملل متحد فعالیت می کند.

انجام این وظایف، همواره رهین همکاری اعضای گرامی در سال‌های متمادی بوده که بدین‌وسیله از آنان سپاسگزاری می‌نماییم. عضویت اساتید، پژوهش‌گران و دانشجویان محترم ضمن ایجاد جامعه‌ای علاقه‌مند به مطالعات و پژوهش ملل متحد و مشارکت در مباحث علمی، پشتوانه‌ای برای ادامه راه انجمن است.

بر أساس مصوبه سال ۱۳۹۷ مجمع عمومی انجمن، پرداخت حق عضویت سالانه برای اعضای پیوسته به مبلغ ۱۲۰ هزار تومان، اعضای وابسته ۶۰ هزار تومان، و اعضای دانشجویی ۲۰ هزار تومان است. به رویه مرسوم انجمن‌های علمی، حق عضویت، تامین‌کننده بخشی از هزینه‌های انجمن است. ضمن تشکر از همکاری و عضویت، از مشارکت شما در تسهیل فعالیت‌ها در خدمت به جامعه صمیمانه قدردانی می‌نماییم.

جهت پرداخت حق عضویت،‌می‌توانید از طریق لینک  اقدام نموده و یا به شماره کارت  ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۱۵۹۶۸۰۴  بانک تجارت، شعبه انقلاب - فلسطین، کد ۱۸۵ واریز نمایید.تقاضا دارد هنگام پرداخت در قسمت توضیحات عنوان حق عضویت و نام کامل خود را درج نمایید.

 


انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد

آخرین مطالب

آیین نامه کمیته جوانان انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحداطلاعات بیشتر